reSpoti.com to wirtualny przewodnik turystyczny, ogromna ogólnopolska platforma która skupia wszystkie obiekty hotelowe, atrakcje turystyczne, restauracje, kluby, puby, i wydarzenia z całej Polski.

Przy pomocy reSpoti.com odnajdziemy najbliższą restaurację, ciekawą atrakcję turystyczną, gdzie się spotkamy z przyjaciółmi, na jakie wydarzenie się udamy a na koniec gdzie będziemy spali w dowolnym miejscu polski do którego się udamy.

Użytkownik może również stworzyć własną trasę po miejscach w Polsce które lubi, do których chce się udać, lub którymi chce się podzielić z innymi ludźmi. Platforma zakłada formę współpracy nie tylko dla użytkowników prywatnych, ale również dla obiektów ale także miast które mają swoją dedykowaną formę promocji, zarządzania swoimi obiektami atrakcji turystycznych, czy ekspozycji.

reSpoti.com w ofercie dla miast sugeruje i podpowiada użytkownikom którzy to na etapie planowania podróży chcą wybrać się w Polskę. Otrzymują garść informacji o miejscach docelowych ale również miejscowościach nieopodal które mogą ich zainteresować.

reSpoti.com to wszechstronne narzędzie, a firma Ideare była jego generalnym wykonawcą począwszy od projektu po realizacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, przygotowanie planów realizacji zadań, planów wykonawczych, a także koordynację podległych firm.

Współpraca zewnętrzna

reSpoti.com nawiązał szybko współpracę z wszystkimi organizacjami turystycznymi w Polsce, hotelami, restauracjami, bileteriami, oraz stopniowo uzyskuje współprace merytoryczną z miejscowościami typu Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Toruń, Golub Dobrzyń

Statystyki

Projekt reSpoti jest projektem w fazie rozwoju, cieszącym się ogromną popularnością, tj. od lutego 2016 kiedy wystartował, w Sierpniu miał już 300 000 odsłon miesięcznie oraz 60 000 użytkowników.