Nasz zespół programistów to specjaliści w swoim fachu. Jako właściciel firmy starałem się dobierać ludzi którym zależy, tak samo jak mi zależy. Nie są to ludzie którzy pracują 8 godzin dziennie i zamykają drzwi za sobą, czasem pracujemy nawet do 20 godzin tylko po to żeby wykonać zlecenie „na wczoraj”.

Oprócz stron internetowych tworzymy przeróżne aplikacje które wykorzystują firmy do swoich wewnętrznych celów. Najczęściej są to wdrożenia webowe, takie do których loguje się duża liczba osób każdego dnia pracujących na nich.

Portfolio z danych zleceń raczej się nie pochwalimy ponieważ wszystkie projekty klientów zabezpieczone są hasłami, obnażylibyśmy wówczas jedynie zaplecze logowania do danych aplikacji, co nie jest naszym zamierzonym celem. Niebawem dodamy przykładowe realizacje DEMO.

[vc_cta_button2 h2=”Wystarczy już czytania, przejdź do naszych realizacji” style=”rounded” txt_align=”left” title=”PORTFOLIO” btn_style=”rounded” color=”juicy_pink” size=”lg” position=”right” link=”url:https%3A%2F%2Fideare.pl%2Fportfolio%2F|title:Portfolio|”][/vc_cta_button2]