Wypłyń na szerokie wody w handlu i prezentacji swojej firmy. Przedstaw nasz spojrzenie na strony internetowe które jest przyjmowane z entuzjazmem przez naszych klientów. Projekty stron internetowych odbywają się poprzez konkretnie ustalony harmonogram:

Ustalanie projektu

Na tym etapie gromadzimy najwięcej informacji jak się da, tworzymy ramy projektu oraz obliczamy nakłady czasu i pracy jakie trzeba ponieść

Podpisanie umów oraz ropoczęcie pracy

Interesy z nami zawsze zabezpieczają stosowne umowy, tak aby była jasność

Faza projektowania oraz poprawki

W tym czasie tworzymy Twoją stronę www, sklep internetowy

Finalizowanie umowy

Umiejscowienie na serwerze docelowym oraz rozliczenie

Nie lubimy tracić czasu, zapewne Ty też nie, dlatego prosimy o przekazanie jak najwięcej informacji o projekcie na wstępie. Pozwoli na to dobrać najlepsze rozwiązania w zakresie projektowania stron internetowych. Projekty są wykonywane najczęściej na platformach CMS (z ang. Content Management System) czyli platformach które umożliwiają samodzielną edycję większości informacji na stronie (treści, zdjęcia i inne grafiki). Do projektów wykorzystujemy najczęściej platformę autorską, aczkolwiek wdrażamy również na życzenie projekty na WordPress, i tym samym dostosowujemy go pod indywidualne życzenie klienta.

Strony responsywne to wyrażenie które coraz częściej pojawia się w internecie, oznacza ono iż dana strona ma możliwości dopasowywania się do wielkości ekranów przy pomocy których jest przeglądana, czyli dopasowana jest zarówno do komputerów stacjonarnych z dużymi monitorami jak i mniejszych laptopów, tabletów i telefonów komórkowych. Wszystko po to aby podnieść komfort dla osoby przeglądającej daną stronę. Sprawdza się to idealnie w przypadku urządzeń mobilnych ponieważ ich szybko rosnąca liczba determinuje twórców stron aby przygotowywali swoje projekty również i z tym zamierzeniem. Strony responsywne Toruń to nowoczesne witryny bez których nie można się już obejść.